WordPress.com ile böyle bir site tasarlayın
Başlayın

Alice Kedi Maması 

Alice Kedi Maması 

 Eğer kediniz bir yaşını doldurmuş ve her mamayı yemiyorsa yada yiyeceği mamayı ayırt edip zor beğeniyorsa Alice Kedi Maması tam size göre demektir. Bu mamada kedinizin ihtiyaç duyabileceği her türlü besin kaynağı bulunmaktadır. Bu yüzdende bütünüyle bir besleyici kedi mamasıdır. İngiliz uzmanlar rottweiler sayesinde bulunup formüle dökülen bir mamadır. Dengeli ve içeriğindeki besinlerin hepsinin oranlarının birbirine uyuması sayesinde kedinizde mükemmel bir hazım sağlayacaktır.  

Türkiye’de üretilen bu mama çok lezzetli ve her kedinin hayran kalıp yiyebileceği türden bir mama olması diğer markaların biraz daha önüne geçmesini sağlıyor. Taze, organik ve yoğun içeriği sayesinde kedilerin sürekli istediği bir mama haline gelmiştir. İçeriğinde bulunan balık yağının içinde bulundurmuş olduğu Omega 3 yağ asitlerinden dolayı, beyni beslediği ve gayet olumlu bir yönde gelişim sergilediği ve kedinizin görme ve işitme duyularını destekleyip güçlendirmeyi sağlayarak kedinizin zekasında daha hızlı bir gelişme gözlemleyebilirsiniz. Kaliteli, taze, organik içeriğinde bulunan protein açısından çok kuvvetli olan tavuk eti unu ve buna benzer daha bir çok besin sayesinde protein ihtiyacını karşılamakla beraber kedinizin fiziksel açıdan daha kaslı, daha dinç ve daha kuvvetli olacağını gözlemleyebilirsiniz. Kandaki mineral, tuz ve su üçlüsünün dengesini ayarlamakla beraberinde nörolojik olarak da çok büyük bir fayda gösteren yani kalbi destekleyen Taurin ihtiva besini de Alice kedi mamasının satılık rottweiler içeriğinde bulunmakta. İçerisinde probiyotik faktörlere sahip olan ürünlerin sayesinde ve bunun yanı sıra lif desteği de bulunmuş olan mama kedinizin bağırsağındaki yararlı bakterilerin çoğalmasında yardımcı olmasının görülmesiyle beraber hastalıklara karşı daha dayanıklı ve güçlü durabilmesi adına bağışıklık sistemini de geliştirmeye ve iyileştirmeye yardımcı olmakta. 

 İçeriğinde bulunan faktörler ve tanecik yapısından dolayı kedinizin diş sağlığında hiç bir probleme yer açmamasıyla birlikte aksine daha sağlam dişlere kavuşmakla beraber dişlerdeki tartar oluşumunun engellenmesini de sağlamaktadır. Kedinizin belki de en çok sevdiğiniz ve kedinizin soğuktan korunmasına yardımcı olan tüylerine de içeriğinde bulundurmuş olduğu Omega 3 ve Omega 6 sayesinde sağlıklı bir deri ve ardından da parlak ve çok güzel görünen tüylere de kavuşmasına yardımcı olabilirsiniz.  

İçerinde bulundurmuş olduğu taze besinler sayesinde sindirimi daha kolay bir hale gelmiş olan Alice kedi maması sayesinde kuru dışkı atımı konusunda da size yardımcı olacaktır. Bu mamayı suya veya ey suyuyla karıştırıp güzel bir harman haline getirdikten sonra kedinize verebilirsiniz. Kedinizin ihtiyaç durumuna bağlı olarak ona sunmuş olduğunuz bu mamayı kediniz daha az veya daha çok tüketebilir. 

 Kediniz bu Alice kedi mamasına gayet rahat bir şekilde geçmemesi için önünde bir neden bulundurmamaktadır. Tabi ki de bu sürece yine de dikkat etmeniz gerekmekte. 5 gün süren bu süreçte bu mamayı eskiden satılık rottweiler yavrusu kedinizin yediği mamayla birlikte karıştırıp kedinize gönül rahatlığında verebilirsiniz. Bir süre sonra şu anda kedinizin yemiş olduğu mamanın oranını Alice kedi mamasının oranına göre daha da azaltarak bu mamaya artık geçiş yapabilirsiniz. Her kullanımda taze ve temiz bir su bulundurulmalıdır. Bahsetmiş olduğum bu Alice kedi mamasının içerisinde herhangi bir domuz eti veya buna benzeyen ürünler bu mamanın içerisinde kesinlikle bulunmamaktadır. İçinde yüksek oranda protein barındıran bu mama kedilerin çok tercih etmesiyle ünlü olmasının yanı sıra bu kalite, tazelik veyahut besleyici olmasının yanı sıra kedi sahibi olan insanlara fiyat konusunda da mamanın kalitesine göre daha ucuz olduğu için yardımcı olmaktadır. Kedilerin vazgeçemediği bu Alice kedi maması sayesinde daha güçlü, daha zeki ve daha sağlıklı kedileriniz olabilir. 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

WordPress.com’da Blog Oluşturun.

%d blogcu bunu beğendi: